Gülümseten ve güzel sözler

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi.


Ey dagları tasları herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun..


ACABA BIR YERDE OTURUP KONUSALIM DESEM....KIZARMI..?YOK CANIM...YA ABISI VARSA SORSAMMI YOK YOK ABISI YOKTUR...YA VARSA..CANIM OLSADA NERDEN GORECEK SOR LAN SOR OLMEZSIN YA........ YA ABISI VARSA...


SEN, LIKOR GIBI TATLI TEKILA GIBI CARPICI VISKI GIBI ASIL KONYAK GIBI SICAK SAMPANYA GIBI OZEL SARAP GIBI TUTKULU MALUBU GIBI EGZOTIK KOKTEYL GIBI MUHTESEMSIN...


BIR HIRSIZ ARANIYOR!ADI:ASKIM,SOYADI:SEVGILIM,SAKLANDIGI YER:KALBIM,ADRES:ASK BIR EDEBIYAT CADDESI,SENI SEVIYORUM MAH.NO:SEN VE BEN:KAT:NIKAH MASASI.


ASK BIR ELMA SEKERIDIR SEKERI BITINCE KAZIGI KALIR...


BEN BAGLAMAYI ORHAN'DAN, AGLAMAYI FERDI'DEN ISYANI MUSLUM'DEN VE ASKLARIN YUZKARASINI ISE SENDEN OGRENDIM BE SERSERI..!


SABAHLARI KAHVALTI YAPMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. OGLENLERI YEMEK YEMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. GECE OLUNCA UYUYAMIYORUM, CUNKU ACIM..


SU ANDA HER 100KISIDEN 35I UYUYOR,10U YEMEK YIYIYOR,25I CALISIYOR,15I SEX YAPIYOR,10U ARABA SURUYOR,4U DERS CALISIYOR,1TANE SALAKTA ELINDE TELEFON SMS OKUYOR!


DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLARMIS. ONUNCU KOYDEN SESLENIYORUM.


BIR SANA, BIR DE SABAH UYKUSUNA HASTAYIM.HANGISINI SECSEM DIYE HEP  


RAMPALARIN USTASIYIM, GOZLERININ HASTASIYIM...


DUN RAMPADA GORMUSLER SENI, DAGITMISSIN SANZIMANI FRENI,BIZDE ASLA YOK OYLE ARIZA, HAYDI DURMA SENDE TAKIL OTOAYGAZA!


ERKEKLER NEDEN EVLENEMEYECEKLERI KADINLARIN PESINDEN KOSARLAR KOPEKLERIN KULLANAMAYACAKLARI OTOMOBILLERIN PESINDEN KOSMALARI GIBI...


KIZ DEDIGIN ISTANBUL GIBI OLMALIFETHI ZOR,FATIHI TEK!!!


KADIN HAKKI DIYE BIR SEY YOKTUR, CUNKU,HAKKI ERKEK ISMIDIR...


KENDIM ICIN BISEY ISTIYOSAM NAMERDIN ALLAH'IM ANNEME GUZEL BI GELIN NASIP ET!!AMINNNNN


Oturarak başarıya ulaşan tek varlık Tavuktur...


PARANIN NE ONEMI VAR ONEMLI OLAN MIKTARI...


KAYNANAMI KAYBETTIM GORENLERIN GORMEZLIKTEN GELMELERI RICA OLUR...


ASK SOZLE BASLAR, DUDAK ILE BESLENIR, DOKUZ AY SONRA BABA DIYE SESLENIR...


ADAMIN BIRI KOMSUYA GITMIS HAMILE KALMIS.CUNKU KOMSU KAPIYA KADAR GECIRMIS...


SAYIN ABONEMIZ GECMIS DONEME AIT NAMAZ BORCUNUZ VARDIR.LUTFEN IMAN DEFTERINIZ KAPANMADAN BORCUNUZU ODEYINIZ.AHIRET HIZMETLERI...


 Atı sevdim Çifte Attı, Gülü Sevdim Diken Battı, Kız Seni Sevdim Burnun Kalktı.


Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir.


Bu mesajı 5 arkadaşına yolla.. Eğer bu sms zincirini kırarsan hayat boyu aşk hayatın kötü gidecek. Eğer zinciri devam ettirirsen 22 gün içinde gerçek sevgiye kavuşacaksın.


 Evli erkekler her yeni damadı sevinçle seyrederler. Tıpkı ormanda yeni yakalanıp getirilen genç bir aslanı seyreden kıdemli sirk aslanı gibi.


Gayem zatalinizi taciz etmek degil, efkar-i umumiyede muhabbet kurmaktir. Cevabi müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceginden desti muhabbetinize talibim.


Senin kadar namuslu senin kadar dürüst senin kadar şerefli, gururlu, onurlu, efendi, idealist ve sevgi dolu dost zor bulunur senin gibileri çoğaltmak lazım :)


Aşk elma şekerine benze önce şekerini yersin sonrada kazığını yersin.


Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?


Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir zekilerde bir anlık zeka kaybı normallerde aptallık ve ****lerde de bir anlık gülümsemeye neden olur. 


Aşk kalbimi yakan volkan gibidir. En sevdiğim tatlı kazandibi'dir.


Sevgilim senin yüzünden açıldı kalbinde yara. Önceden turp gibiydim şimdi döndün hıyara...


Su anda her 100 kişiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalışıyor, 15'i sex yapıyor, 10'u araba sürüyor, 4'ü ders çalışıyor bir tane salakta bu mesajı okuyor..


Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir...


Aldığımız veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)


Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan birsey olmaz.


Eğer sabah erken kalkamıyorsan güzelim, yanına bir bardak su koy kalkarsın. Nasıl mı? Eee suyun kaldırma kuvvetiyle...


Dün eski dostlarla karşılaştık. Eski günlerden konuştuk, sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik :)


Amerikan üroloji derneğinin üst ekstremite kurulunun yaptığı son araştırmaya göre SALAK insanlar mesajları okurken telefonlarini sag elde tutuyor...


ASK BIR MUZ KABUGUDUR , DIKKAT ETMEZSEN AYAGIN DEGIL , HAYATIN KAYAR...


Bataryası zayıf rüyalarımın kapsama alanı dışında kanaşn kısımlarına şebeke hatası yüzünden ulaşamadık. Ama şimdi yüreğimle ve full çeken hattımla SENİ SEVİYORUM...


Bu karizma bu gülüş bu zeka bu akıl hele bu anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah tüm güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse benden çok bahsettim senden ne haber ?

Ayağını yorganına göre uzak ki ayağın üşümesin...

 


 aşk bittiğinde ölüm; yaşam bittiğinde yanlızlık başlar...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !